O společnosti Free RW Soft v. o. s.

Firma Free RW-Soft v.o.s. je českou firmou, která vznikla v roce 1994 a v neustále se zabývá vývojem programů zaměřených na podporu řízení IT a celého ITSM. Nejedná se tedy o "malý prográmek", ale o úplný informační systém s možností vazeb na další IS systémy.

Jsme zakládajícím členem ASAD (asociace pro ochranu autorů a distributorů SW) a členem Klubu Agentury pro ochranu software (AOS Praha). Jako 59 společnost v ČR jsme získali v roce 2001 "Deklaraci SW čistoty" . V současné době se program AW Caesar užívá při SW kontrolách Policií ČR a splňuje všechny požadavky dle Usnesení vlády ČR 624/2001 Sb. viz.ATEST č. 04-20030908 na zajištění komplexní Správy a kontroly SW a HW u společnosti.

Z historie vývoje programu.
Již v roce 1994 jsme "ručním" způsobem dávali do pořádku v řadě společností evidenci softwaru. Postupně byly vyvinuty v naší společnosti programy Správce Office, AW Scan verze 3.1 až 5.0. Po rozdělení společnosti jsme hledali nové, progresivní řešení a po dvouletém vývoji byl vytvořen nový programový nástroj pro řízení informatiky — AW Caesar.

Proč toto jméno? Hlavním smyslem názvu bylo, že jste skutečnými - neomezenými vládci IT - proto AW Caesar. Máte věrohodné informace, se kterými můžete procesy IT spolehlivě řídit.

Zvolili jsme zcela nové technologie v oblasti scanování, analýzy SW i evidence, které v současné době AWCaesar 8 zařazují mezi nejlepší produkty v této kategorii.

Je nám známo, že v období vývoje nového programu AW Caesar 8, již mnoho společností zakoupilo jiné evidenční programy. Teprve po zakoupení a praktickém vyzkoušení těchto programů, odpovědní pracovníci zjistili, že tato evidence nesplňuje jejich představy na funkce, kvalitu a pracnost. Pro tyto společnosti nabízíme možnost bezplatného porovnání výsledků analýzy SW a po rozhodnutí o nákupu, pak slevy formou upgrade a zejména i pomoc s případným převodem dat.

Najděte si v pracovním shonu vzácný čas si funkce programu AW Caesar 8 pořádně vyzkoušet, případně věci konzultujte s našimi specialisty. Využijte našich služeb. Velmi rádi Vám daný program osobně předvedeme a seznámíme Vás s jeho přednostmi.

Věříme, že řada z Vás se stane pravidelnými návštěvníky našich stránek a tak se přesvědčíte, že se nám nejedná o jednorázový prodej programu, ale o trvalou nabídku služeb, programové údržby a kvalitních programových nástrojů.

Potřebujete skutečně řídit IT a procesy ITSM?

Nabízíme SW podporu ITSM dle ITIL

Máte problémy se stávající evidencí počítačů ??

Máme pro vás řešení!

AW CAESAR 8 pomáhá řídit Vaše IT ...